خدمات ما


اتود مفتخر به ارائه  خدمات  زیر می باشد:

پیاده سازی سیستم های یکپارچه                                                 

 شرکت اتود با بهره گیری از بروزترین راهکارها و تکنولوژی های دنیا  و بومی سازی آن ها با فرهنگ  و کسب و کار سازمان های ایرانی ، پلتفرمی یکپارچه ای را بر بستر ابری توسعه داده است  ، به نحوی که  کلیه   فعالیت های  کسب  و کاری    شما  به صورت یکپارچه  قابل استفاده گردد. پلتفرم ابری مدیریت یکپارچه کارها و ارتباطات (پامیکا) ، با استفاده از یکی از بهترین پلتفرم های موجود و  توسعه با زبان پایتون و داشبوردهای مدیریتی ، کمک شایانی به مکانیزه شدن فعالیت های کسب و کارشما می نماید.جهت اطلاعات بیشتر به محصول پامیکا مراجعه نمایید.

      تماس با ما  


مهندسی مجدد فرایند ها 

همکاران ما در شرکت اتود ، با استفاده از تجربه چندین ساله، این امکان را  برای شما فراهم می سازند که بتوانید کلیه فرایندهای موجود کسب و کاری خود (AS IS) را  مدل سازی نموده،  سپس   آنها را باز مهندسی   مجدد کرده  (BPR)   و در نهایت به  وضع مطلوب (To be)  برای کسب  و کار خود دست یابید.  در همه مراحل این فرایند، ما در کنار شما خواهیم  بود تا تمامی این  فعالیت ها به صورت  کامل، مدل سازی  شده و در نهایت برای تولید  و توسعه  سیستم ها  و فرایندهای  مورد نیاز   سازمان شما استفاده گردد.

داشبورد مدیریت 

به جرات می توان گفت یکی از ابزارهایی که هر کسب و کار برای بررسی  نقاط قوت و ضعف خود  به آن نیاز دارد ، ابزار داشبورد های مدیریتی و گزارشات تحلیلی است. این ابزار این امکان را  فراهم می سازد تا از زوایای مختلف با استفاده از نمودارهای گرافی ، تحلیلی و آماری به عملکرد کسب وکار خود نگاهی دوباره بیندازیم. با استفاده از داشبورد مدیریتی در یک نگاه و به راحتی می توان جزییات تحلیل انجام شده را درک کرد. این خدمت علاوه بر پلتفرم

 پامیکا بر روی سایر پلتفرم های موجود نیز قابل ارائه است.


اجرای پروژه های سفارشی

شرکت اتود  با تکیه بر دانش بومی  و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا این امکان را برای هر کسب و کار فراهم می سازد که اجرای با کیفیت پروژه های خود را با خیال راحت به اتود بسپارند. تکنولوژی های مورد استفاده، با  زبان های  پایتون و جاوا و در بسترهای مختلف قابل ارائه می باشد. همچنین  متدولوژی اجرای پروژه ها به صورت کاملا تکرار پذیر و چابک خواهد بود.

مشاوره در تولید و پیاده سازی

یکی از خدمات بسیار ارزشمند اتود ، ارائه مشاوره در تمامی زمینه های زیر می باشد:

  •   مشاوره در خصوص انتخاب بهینه ترین راهکار
  •  مشاوره در خصوص روش های جمع آوری نیازمندی ها
  •  مشاوره در خصوص روش های شناسایی فرآیندها و مکانیزه سازی آن ها
  •  مشاوره در خصوص طراحی و بهینه سازی پایگاه داده ها
  •  مشاوره در خصوص انتخاب ابزارهای تولید سیستم
  •   مشاوره در خصوص راهکارهای پیاده سازی و عملیاتی نمودن پروژه ها در سازمان ها